Prezenty i aranżacje świąteczne
‹ wróć

Coraz bliżej święta. Sklepy prześcigają się w pomysłach na prezenty. Możliwości jest tak wiele, że ciężko dokonać wyboru. Często prezenty musimy sprawić nie tylko naszym bliskim, ale także współpracownikom. Co najlepiej wybrać? Oto parę naszych propozycji.

Las w szkle to świetny pomysł na prezent. Cieszy oko, pomaga się zrelaksować, a do tego dodaje wnętrzu charakteru. Ucieszy najbliższych, a także i pracowników, bo może być pięknym dodatkiem na służbowym biurku.

 

Osoby ceniące piękne dodatki z pewnością docenią wyjątkowo pachnące świece, które są także stylowym dodatkiem do wnętrza. A jeśli chcesz, by prezent miał także walor użytkowy możesz wybrać któreś z naszych pięknych i pachnących mydełek.

 

Osoby, które kochają świeże kwiaty docenią jedną z nietuzinkowych kompozycji tzw. Flower box’ów. Możesz wybrać kształt i kwiaty jakie miałyby się w nim znaleźć. Podczas świąt będzie to wyjątkowa ozdoba każdego wnętrza w którym będzie taka piękna i stylowa kompozycja.

Jeśli chcemy by prezent mógł cieszyć obdarowanego przez długi okres to warto pomyśleć o kwiatach doniczkowych w świątecznej doniczce.

 

Możesz kupić roślinę, która nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale może mieć także właściwości oczyszczania powietrza, co będzie dodatkowym atutem dla każdego, tym bardziej dla mieszkańca miasta.

 

Gwiazda betlejemska, może okazać się świetnym prezentem dla Babci, która kocha rośliny i chętnie wzbogaci swoją kolekcję o kolejną.

Nie możesz podjąć decyzji lub nie masz czasu głowić się co będzie najlepsze?

 

Powiedz nam kogo chcesz obdarować, a my stworzymy prezenty za Ciebie. A jeśli masz już kupione prezenty, możemy zapakować je za Ciebie.

 

Możemy dołączyć także piękne kwiaty lub dodatki do prezentu. Wystarczy, że przyniesiesz do nas zakupione rzeczy, a my stosownie do okazji i obdarowanego zapakujemy podarunek zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Szukasz pomysłu na udekorowanie świątecznego stołu, a może chciałbyś stosownie do okazji udekorować swoją firmę?

 

Powiedz nam czego poszukujesz, a przygotujemy ozdoby i dekoracje świąteczne za Ciebie.

 

Mogą to być:

  • piękne dekoracje na drzwi wejściowe,
  • bukiety ozdobne do domu lub pracy,
  • pełna aranżacja stołu świątecznego na wizytę rodziny lub służbową wigilię.